Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hoş Geldim *-*

+2
Kanlı Kontes
Xunlai
6 posters
YazarMesaj
Xunlai

Xunlai

Hoş Geldim *-* Empty
MesajKonu: Hoş Geldim *-*   Hoş Geldim *-* EmptyCuma Tem. 31, 2009 12:27 pm

Herkese merhaba Hoş Geldim *-* 278905

Xunlai, ben. Hoş Geldim *-* 56858

Okumayı-yazmayı çok severim ^^ Müzik dinlemeyi de öyle. Ve şu aralar film izlemeye tekrar saracakmışım gibi hissedyiorum U_U

Elbette bu siteye üye olduğuma göre anime izlemeyi, manga okumayı da çok seviyorum. Ne yazık ki şu aralar bir animeyi üç bölüm ilzeyip pff bu ne diyip bırakmaya başladım. Neler olduğunu söyleleyim yaşlanıyorum, ve dırdır yapma kapasitem yükseliyor XD

Ama çok derin olmasa da anime temelim var. Ve sizlerin de yarıdmıyla tekrar hoşuma gidecek animelerle tanışmayı umuyorum Hoş Geldim *-* 278905

Benden de bu kadar Hoş Geldim *-* 569306
Kanlı Kontes

Kanlı Kontes

Hoş Geldim *-* Empty
MesajKonu: Geri: Hoş Geldim *-*   Hoş Geldim *-* EmptyCuma Tem. 31, 2009 12:46 pm

Sevgili Xunlai'ciğim siteye hoş geldin sefa getirdin Hoş Geldim *-* 278905

Ehem, okumayı, yazmayı müzik dinlemeyi bende çok seviyorum, ne kadar çok ortak yönümüz var değil mi?.. XDXD

XDXD Bu aralar senin aksine film izlemeyi bıraktım O.o Korkunç bir buhran yaşıyorum O.O

XDXD Şu iki üç bölüm izleyip, bırakma olayını bende yaşadım *-* Yaşlanıyoruz Azizim XDXD Yaşlanıyoruz Xunlai'ciğim XDXD Yeni animeler de kaliteli konu bulmak azıcık zorlaşıyor mu nedir O__o''

XDXD Asıl biz senin yardımınla umarım yeni animelerle karşılaşabilirz *-* Siteye tekrardan hoş geldin Xunlai'm *-* Varlığınla bir güneş gibi bizi aydınlattın *-*
Jeanne
Admin
Jeanne

Hoş Geldim *-* Empty
MesajKonu: Geri: Hoş Geldim *-*   Hoş Geldim *-* EmptyCuma Tem. 31, 2009 10:06 pm

hoş geldinnn ^^

o yaşlanmaktan değil ama nedenini de bilmiyorum O_o bende de öyle oluyo bazen ama ben oldukça genç ve enerjiğim Cool

hmmm sen sevdiğin anime türlerini söyle ben de sana güzel bi liste çıkarayım =P

tekrardan hoşgeldin...
https://animemanga.forumakers.com
wampire

wampire

Hoş Geldim *-* Empty
MesajKonu: Geri: Hoş Geldim *-*   Hoş Geldim *-* EmptyCuma Tem. 31, 2009 11:26 pm

Hoş geldin...

Okumayı, yazmayı bende çok severim.. Aslında edebiyatı çok severim de diyebiliriz. Henüz kimse ff açmadı <_< bende cesaret edemiyorum, bir kişinin açmasını bekliyorum^^

Manga oku bol bol, bir zaman sonra anime izleme isteği tekrar alevlenir u_U bizzat kendimde test ettim Rolling Eyes

Kanlı Kontes'in dediği gibi... Varlığınla aydınlattın bizi (:
Sasuke-kun

Sasuke-kun

Hoş Geldim *-* Empty
MesajKonu: Geri: Hoş Geldim *-*   Hoş Geldim *-* EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 12:18 am

hoş geldin ^^ iii eğlenceler
ChaN-SamA

ChaN-SamA

Hoş Geldim *-* Empty
MesajKonu: Geri: Hoş Geldim *-*   Hoş Geldim *-* EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 3:31 pm

Hoşgeldin, Xunlai Hoş Geldim *-* 278905 Mod arkadaşım XD Modluğun hayırlı ola *-*

Okumak, yazmak benimde hobimdir ^^ Müzik dinlemenin yeri ise ayrı O_o O benim için daha...Nasıl desem? xD Daha çok hobimdirr!! XDXD Hoş Geldim *-* 726825

Herneyse, mod arkadaşım (*-*) seninle tanışmayı çok isterim *-* Tekrardan Hoşgeldin ^-^
Xunlai

Xunlai

Hoş Geldim *-* Empty
MesajKonu: Geri: Hoş Geldim *-*   Hoş Geldim *-* EmptySalı Ağus. 18, 2009 5:49 pm

Kontes sama'm *-*

Çok teşekkür ederim *-* Çok güzel karşıladın beni U_U Yalnız olmadığımı hissettirerek U_U

Sayın Admin U_U XD

ÇOk saolasınız efnm U_U Ne yazık ki sizin aksinize ben hiç genç ve dinamik değilim XD

Bu arada listeni bekliyorum U_U

Sayın Wampire;
Çok teşekkür ederim *-* Tavsiyelerine uyacağım U_U

Sasuke-kun

Hoş buldum Cool İyi eğleneceğime eminim

Chan-Sama *-*

Mod arkadaşım *-* İlk defa bu eşkilde hitap ediliyorum *-*

Hoşbuldum *-* Ortak hobilerin olması güzel Hoş Geldim *-* 278905

Hoş Geldim *-*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-